Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapiicheck

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

adres:ul. Jaktorowska 5/U1, Warszawa

telefon:22 266 08 76, 881 702 767

www:www.arsestetica.pl

 www.arsestetica.medserwis.pl

e-mail:warszawa@arsestetica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Pon-pt: 10:00-20:00 Sob: 10:00-16:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaChirurgia plastycznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniFlebolodzyGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetki

Informacje dodatkoweic_i

Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i wygląd naszych pacjentów. W klinice wykonujemy różnego typu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. zabiegi modelujące sylwetkę Maximus TriLipo czy Liposhock, zabiegi odmładzające skórę twarzy np. mezoterapią igłowa, Dermapen czy zabiegi laserowe z wykorzystaniem takich technologii jak Laser CO2, Laser Gemini itp. Ponadto specjalizujemy się w leczeniu niewydolności żylnej za pomocą małoinwazyjnych metod takich jak laserowe leczenie żylaków czy z zastosowaniem pary wodnej.

Wszystkie oferowane przez nas zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, w oparciu o nowoczesne technologie. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń oraz preparatów znanych firm. Mając na uwadze dobro pacjentów, każdy zabieg poprzedzamy dokładnym wywiadem oraz badaniem diagnostycznym. Angażujemy się w naszą pracę i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dbamy także o to, aby pacjenci naszych Klinik w Warszawie i Wrocławiu zawsze czuli się u nas dobrze i bezpiecznie.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.